Muretu reisimine ja šoping

Reisikindlustus (sh COVID-19), ostukindlustus, lennujaama ootesaalide sissepääs, reisiteenindus

Muretu reisimine ja šoping. Parim reisikindlustus, ostukindlustus, lennujaama ootesaalide sissepääs, reisiteenindus, rendiauto kasko
Ulatuslik reisikindlustust sulle ja sinu perele. Meditsiiniabi, reisitõrge, kadunud pagas, rendiauto kasko. 

Laiaulatuslik reisikindlustus

Vali oma järgmine reisisiht, naudi sõitu ja keskendu vaid elamustele. Meie ulatuslik reisikindlustus kehtib sulle ja sinu perele. Kogu maailmas.

  • Meditsiiniabi
  • Reisitõrge
  • Kadunud pagas
  • Rendiauto Kasko

Reisimine ei ole kunagi olnud nii muretu, kui see on Inbank Platinumi reisikindlustusega.

Kvaliteetaeg lennujaamas

Kõlab uskumatult? Aga meiega on see võimalik. Lennujaama tasub nüüd saabuda varem, sest Inbank Platinum ja Platinum Metal maksekaardid tagavad sulle sissepääsu LoungeKey privaatsetele ootealadele lennujaamades üle maailma. Luba endale mugavamat ooteaega. Naudi värskendavaid jooke ja jõudu andvaid snäkke. Lihtsalt vaata, et sa lennust maha ei jää.

Inbank Platinum ja Platinum Metal maksekaardid tagavad sulle sissepääsu LoungeKey privaatsetele ootealadele lennujaamades üle maailma.
Tipptasemel reisiteenindus, pakkudes Inbank Platinum Metal kaardiomanikele võimalust liituma Estravel Platinum Clubi programmiga.

Tipptasemel reisiteenindus

Kõik, millega sa ise tegeleda ei soovi või ei jõua, jäta reisiteeninduse hooleks. Platinum Metali kaardi omanikuna oled oodatud liituma Estravel Platinum Clubi programmiga ja saad osa kõigist selle hüvedest. Kui soovid puhkusereisile sõita, aga valikute paljusus lööb silmis virvendama, anna Estravelile võimalus soovitada. sulle tutvustatakse parimaid sihtkohti ja magusaimaid pakette.

Ostukindlustus stressivabaks šoppamiseks

180

päeva

Muretu ostukindlustus

Kasuta nii välis- kui ka kodumaal ostude tegemisel alati Inbanki maksekaarti, sest siis kehtib sulle parim võimalik ostukindlustus. Šoppa kõikjal muretult ja stressivabalt. Kui ostad Inbanki kaardiga Pariisist päikeseprillid või Chicagost viimase iPhone’i, võid rahulikult hingata ka siis, kui need lohakama lennujaama pagasikäitluse protsessis purunevad või muul viisil kannatada saavad. Ja nii 180 päeva pärast ostu.

Küsimused ja vastused

Veel küsimusi? Võta julgelt ühendust meie klienditoega.

Liitu 2 minutiga!

Aeg panna Inbank Pay enda kasuks tööle!

+372
Lae alla Inbank Pay äpp App Store'ist Lae alla Inbank Pay äpp Google Playst
Inbank Pay - Lae alla äpp, loo konto, vali endale sobiv kaart ja hakka koheselt kasutama!