Parim viis maksmiseks

Inbank Pay on tõeliselt mugav ja kasulik maksevahend

Uue aja maksekaart. Inbank Pay on parim viis maksmiseks. 2% raha tagasi. 
Uue aja makseäpp ja pangakaart
inbank-logo-faded

Uue aja makseäpp ja -kaart

See on fantastiline duo. Inbank Pay makseäpp ja -kaart kui aksessuaar. Tõeliselt võimekas paar, kes teineteist täiendades töötab kõige paremini just koos. Vaata kaarte.

Vabad tagasimaksed

Inbanki krediitkaarti saad kasutada nii nagu ise soovid. Kasuta oma krediidilimiiti või kanna ise raha peale. Täpselt nii, nagu sinu plaanidega sobib.

Intressivaba periood

Inbank Standard

35

päeva

Inbank Platinum

45

päeva

Selle aja jooksul kasutad raha tasuta. Pärast seda võid tagasi maksta kogu summa või teha ainult minimaalse tagasimakse. sinu otsus.

Paindlikud tagasimaksed.

Kiire ja võimekas Apple Pay

Sularahavabadus on uus normaalsus. Seetõttu pakume veelgi turvalisemate ja kiiremate viipe- ja mobiilimaksete võimalust ka Inbanki kaardi kasutajatele. Lihtne ja mugav Apple Pay maksevõimalus kõikides sinu Apple’i seadmetes. Topeltklikk ja tehtud. Naudi stressi- ja limiidivabu viipemakseid kõikjal üle maailma.

Kasuta Inbanki kaarti läbi Apple Pay maksevõimaluse. Maksevõimalus on olemas kõikides Apple'i seadmetes.
Google Pay

Turvaline ja mugav Google Pay™

Lisamugavus Androidi kasutajale - seo oma Inbanki kaart Google Payga! Maksmine on kiirem kui kunagi varem ja sinu andmed on kindlalt kaitstud. Nii e-poes kui kaupluses kohapeal kasutatakse iga tehingu jaoks seadmega seotud numbrit ja kordumatut tehingukoodi. Lihtsalt ava poes telefoni ekraanilukk ja viipa! Nii lihtne see ongi. Naudi stressivaba ostlemist kõikjal üle maailma.

Google Pay on Google LLC kaubamärk.

Niipea kui konto on loodud, väljastame sulle virtuaalse kaardi, millega saad silmapilkselt internetis šoppamist alustada. Teeni oma ostudelt raha tagasi. 

Mastercard kui aksessuaar

Niipea kui konto on loodud, väljastame sulle virtuaalse kaardi, millega saad silmapilkselt internetis ja mobiilis šoppamist alustada.

Hiljemalt 10 päeva jooksul jõuab sinuni ka viipemakse võimalusega maksekaart – väljapaistev aksessuaar, mille väljastab rahvusvaheliselt tunnustatud Mastercard.

Vaata kaarte

Küsimused ja vastused

Veel küsimusi? Võta julgelt ühendust meie klienditoega.

Liitu 2 minutiga!

Aeg panna Inbank Pay enda kasuks tööle!

+372
Lae alla Inbank Pay äpp App Store'ist Lae alla Inbank Pay äpp Google Playst
Inbank Pay - Lae alla äpp, loo konto, vali endale sobiv kaart ja hakka koheselt kasutama!